Media o nas

Pb Signum Development sp z oo jako właściciel m.in. marki czyszczeniewentylacji.com to firma , która narodziła się z pasji i wiary… wiary w lepsze jutro. Firma powstała na bazie grupy podmiotów z 30 – letnim stażem w branży inżynierii sanitarnej. Tradycja, doświadczenie, profesjonalizm, ciągły rozwój to wartości i cele, którymi na co dzień kieruje się nasz zespół.

maszyna


Rok po roku zdobywamy pozycję na krajowym rynku inwestycyjnym. Zdobywać zaufanie inwestorów - naszych klientów to główny cel, na którym skupiliśmy swoje działania. Systematycznie rozwijamy swoją działalność i poszerzamy zakres świadczonych usług.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów i wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie pozwalające utrzymywać poziom wykonywanych prac znacznie przewyższający obowiązujące normy i międzynarodowe standardy.

W okresie swojej działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji i robót, które nie tylko zachowują wysoki standard, ale przede wszystkim wciąż spełniają oczekiwania Inwestorów.

Ściśle współpracujemy z wieloma specjalistycznymi przedsiębiorstwami, wspólnie z którymi podejmujemy się kompleksowego wykonania wszelkich zleconych prac.Bez prawidłowo działającej wentylacji nie może funkcjonować żaden budynek – bez względu na to, czy jest to dom jednorodzinny, blok mieszkalny, biuro, restauracja, przychodnia, szpital czy zakład przemysłowy.


O konieczności regularnego czyszczenia wentylacji
i klimatyzacji rozmawiamy z Michałem Majewskim Prezesem Zarządu PB SIGNUM DEVELOPMENT
SP. Z O.O., właściciela m.in. marki czyszczeniewentylacji.com".


2 marca 2018 r., wręczono laury liderów najwyższej jakości produkowanych wyrobów, oferowanych usług i stosowanych w organizacjach systemów zarządzania. Zobaczcie laureautów nagrody Pomorskiej Nagrody Jakości 2017.


Rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym jak wyglądają kanały wentylacyjne w budynku gdzie mieszkamy czy pracujemy. Tymczasem ich stan ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie, a regularne przeglądy nakazuje prawo.


O higienę instalacji wentylacyjnej należy zadbać kompleksowo – rozpoczynając już na etapie projektowania systemu, a kończąc na regularnym serwisowaniu kanałów i pozostałych elementów.

Filmy i reportaże

"Czym oddychasz w pracy? Materiał przygotowany przez nasz zespół CzyszczenieWentylacji.com wspólnie z Dzień Dobry TVN. Zachęcamy do obejrzenia pełnego reportażu wraz z wywiadem z Rzecznikiem Prasowym Wojskowego Instytutu Medycznego płk rez. dr n .med. Piotr Dąbrowiecki pt. "Brudne sekrety wentylacji””

Wywiady

1. Rozmowa z ekspertem - w jaki sposób dbać o wentylacje. (Melo radio)

2. Jak tam zajrzymy to się przerazimy. To czym / z czego oddychamy powala dosłownie z nóg. (Radio rekord)

Artykuły

Nagrody i certyfikaty

Copyright © 2017 Czyszczeniewentylacji.com - All Rights Reserved. Designed by Computer Help

^